Server m4a1 cs 1.6!

Server m4a1 cs 1.6!


#1 2008-12-03 18:13:20

Shimakuro

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 36
Punktów :   

Admin

OOOOOOO żeby adma zarobić tżeba naprawde sie postarac. Tżeba długo siedzieć na forum i servie, pomagać, pisać sęsowne posty i zrozumiałe, mieć dużo pomysłów, mieć dobrą wyobraźnie same plusy.NA forum mogą być tylko 3 adminów nie Admin HEAD tylko Admin to sie starajcie naprawde można zyskać dużo.


WITAM NA NASZYM FORUM I SERVIE KTÓRY JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE A MOŻE I JUTRO!!!!!
http://www.wiaderko.com/cs-1.6/mapy-do-cs-1.6/
W JAKIŚ PROBLEMASZ LUB WAŻNYCH SPRAWACH PISZCIE NA PW LUB NA MOJE GG:11243184

Offline

 

#2 2008-12-06 14:59:40

Melison

Anty'Terrorysta

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 20
Punktów :   

Re: Admin

A gdzie mozna zglosic podanie o adma moge tutaj?? Bardzo duzo bende sie udzielal moge tu zlozyc podanie??
Imie:Mariusz
Lat:15,5
Staz cs:2 lata
O sobie: dziennie gram duzo w csa prawie caly dzien poswiecam na niego jestem dobrym graczem gdy bym mial admina spedzal bym duzo czasu na serwerze gral bym malo bo bym musial siedziec na Spect i patrzec czy nikt nie czituje bo tak powinien kazdy admin mialem juz chyba z 30 razy admina 1:znajomosc AMX 2:ogarniam wszystko 3: nie czituje 4: jestem swietnym i pomocnym adminem...
Dziekuje prosze o poparcie mnie narazie prosze mi nie dawac admina nie narzucam sie prosze zobaczyc jak gram...
Mikrofon i sluchawki: posiadam

Nick w Grze |::.::Melison::.: prosze o przeczytanie tego postu..

Ostatnio edytowany przez Melison (2008-12-06 15:13:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.ofdr.pun.pl www.freehunter.pun.pl www.twmodlin.pun.pl www.zielonezycie.pun.pl